Dnia 6 listopada 2017r. w Gminnym Przedszkolu nr 2 w Kłobucku odbyło się wręczenie dyplomów
i nagród dzieciom, które wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Coś
z niczego". Celem konkursu było wykorzystanie darów jesiennego lasu do inwencji twórczej, prezentowanie konstrukcyjno-plastycznej działalności dziecka.

Zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Ostatecznie spośród 56 prac przedszkolaków wyłoniono i nagrodzono czworo reprezentantów ZSP w Kamyku:

- II miejscem - za pracę pt. "Leśny krasnal" - Filipa Pelczara z oddziału w Nowej Wsi;

- III miejscem - za pracę pt. "Wakacje" - Wiktora Kociszewskiego z oddziału w Nowej Wsi;

- III miejscem - za pracę pt. "Jesienny las" - Lenę Majdzik z grupy 6-latków w Kamyku;

- wyróżnieniem - za pracę pt. "Gąsiennica" - Lenę Karoń z oddziału w Nowej Wsi;

- wyróżnieniem - za pracę pt. "Braciszek" - Wiktora Kociszewskiego z oddziału w Nowej Wsi.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom grup - Pani Anecie Kwiatkowskiej i Jadwidze Buckiej - za przygotowanie dzieci, wszystkim uczestnikom  za udział w konkursie a laureatom gratulujemy wygranej!

Filip Pelczar

Wiktor Kociszewski