25 listopada to dzień, w którym na całym świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś to przyjaciel dzieci, który towarzyszy im w chwilach radości i smutku, "ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony.

W tym roku Święto Pluszowego Misia przypadało w sobotę. W związku z tym obchody misiowych urodzinek rozpoczęliśmy 27 listopada 2017r. w poniedziałek. Tego dnia witały nas i siebie nawzajem różnokolorowe misie przyniesione przez dzieci. Zabawę rozpoczęło magiczne powitanie, które przeniosło dzieci w świat pluszaków. Były prezentacje misiów, tańce z maskotkami, zabawy z chustą animacyjną, układanie misiowych puzzli, zajadanie pysznego, misiowego miodku i konkursy sprawnościowe w towarzystwie pluszowych przyjaciół. Uroczystość zakończyła się wręczeniem pamiątkowych dyplomów i wspólnym słodkim, "Lubisiowym" poczęstunkiem.

Zabawa w misiowej krainie sprawiła wszystkim ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.