foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Gen. J.Bema w Kamyku. Tutaj znajdziesz większość wiadomości o nas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Gen. J.Bema w Kamyku

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE, ROZWIJAJĄCE i KOŁA ZAINTERESOWAŃ

realizowane w roku szkolnym 2017/2018

L.p

Rodzaj, forma realizowanych zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Termin

 

KOŁA PRZEDMIOTOWE

1

Koło języka angielskiego

Agnieszka Chrzęszczyk

 

pon. 13.35-

 

2

Koło Historyczne i WOS

Mariusz Kasprzak

 

czwartek 13.35-

 

3

Koło Plastyczne

 

Elżbieta Nowakowska

Piątek. 8.00

 

4

Koło Filmowe

Karina Bernat - Kamińska

 

 

5

Koło przyrodnicze LOP

Dorota Stolarska

 

czwartek.12.45-

 

6

Koło teatralne

 

Katarzyna Sosnowska

 

środa 13.35-

 

7

Spółdzielnia Uczniowska

Barbara Jura

Według potrzeb

 

8

Koło informatyczne

Rafał Bednarski

Poniedziałek 14.25-

 

9

Koło Fotograficzne

Małgorzata Król

Pon. 13.30-

 

10

Koło redakcyjne strony www. szkoły.

Zbigniew Szpruta

Wg potrzeb

 

11

Koło Wolontariatu

Agnieszka Chrzęszczyk

Małgorzata Zając

Wg potrzeb

 

12

Koło Szkolnej Kasy Oszczędności

Ewa Piątek

 

Wg potrzeb

 

13

PCK

Ewa Piątek, Sikorska J.

 

 

 

14

Koło Związku Strzeleckiego-LOK

Wojciech Kozak

 

Piątek. 15.30-

 

15

Koło szachowe

Z. Szpruta

 

Pon. 13.30-

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE i WSPOMAGAJĄCE

 

1

Zajęcia rozwijające z geografii

 

Dominik Patrzykowski

Środa 14.20-

 

2

Zajęcia z języka niemieckiego

Karolina Sikora Tyrała

 

 

 

3

Zajęcia artystyczno - manualne

 

Ewa Rowicka

 

 

 

4

Zajęcia rozwijające kompetencje czytelnicze

Barbara Jura

Wg potrzeb

 

5

Zajęcia rozwijające zdolności uczniów

Sikorska Jadwiga

Piątek. 12.45-

 

6

Zajęcia rozwijające zdolności uczniow - Stypendiada

Ewa Piątek

Pon. 8.10-Wtorek 8.00-

 

7

SKS- piłka ręczna

 

Paweł Ściebura

Czwartek 14.20-

 

8

Zajęcia opiekuńcze na pływalni

Sosnowska K, Nowakowska E. W. Kozak, Sikorska J.

Czwartek. 10.50.-11.50

Czwartek. 11.50.-12.50

 

9

SKS piłka siatkowa dz.

 

Dominik Patrzykowski

Piątek 14.30-

 

10

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Małgorzata Zając, Mariusz Kasprzak

Według potrzeb

 

11

ZHP Drużyna HARCERSKA

 

Małgorzata Grzybowska

wtorek 13.35-

 

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Jadwiga Sikorska

Pon. 8.10-

 

13

Konsultacje z języka angielskiego

 

Małgorzata Zając

Pon. 13.35-

 

 

14

Konsultacje z matematyki

 

Rafał Bednarski

Czw.. 14.25-

 

15

Zajęcia rozwijające i wspomagające uczniów

 

Ewa Toborek

Czwartek 13.30- Piątek 13.30-

 

16

Zajecia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Agnieszka Różalska

 

wt. 13.30-

 

17

Konsultacje z matematyki

Dorota Jędryszczak

 

Piątek 8.10.-

 

18

Zajęcia konsultacyjne z chemii i fizyki

 

Zofia Szymonik

Czwartek 8.10- środa 13.35

 

19

Konsultacje z matematyki

 

Barbara Jura

Pon. 13.35-

 

 

 

2018 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Rights Reserved