21 grudnia w naszej szkole odbyło się zakończenie akcji „Szlachetna Paczka”.

Kwota jaką udało nam się zebrać na kiermaszu ciast, w trakcie turnieju gry FIFA oraz podczas zbiórki pieniędzy wyniosła ponad 1075 zł. Za tę sumę udało nam się zakupić m.in. zabawkę grającą, która razem z pozostałymi pieniędzmi, słodyczami oraz ręcznikami od darczyńców została przekazana rodzicom dwójki chorych braci  – uczniów naszej szkoły. Za wszczęcie całej inicjatywy możemy podziękować Samorządowi Uczniowskiemu i Szkolnemu Kołu Wolontariatu z Panią Kariną Bernat – Kamińską, Panem Mariuszem Kasprzakiem i Panią Agnieszką Chrzęszczyk na czele. Warto również wspomnieć o ogromnym zaangażowaniu uczniów klasy 3a gimnazjum oraz Kingi Biecyk i Zosi Soluch z 8 klasy.

Wszystkim, którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wspierania tego rodzaju działań charytatywnych bo jak powiedział Erich Fromm: „Nie jest bogatym ten kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”.

 

                                                                                     Lena Kucharska, VII SP

 

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka